Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (150гр.)

Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (150гр.)

290 ден.
Шифра на производ: 2828011
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 
•Практично пакување  со зипер, едноставно за отворање и повторно затворање
•Достапно во пакување од 150g
•Може да се употребува во комбинација со млеко, сок, чај, како додаток во разни печива, десерти, месни производи и сосови
•Без ГМО

•Може да се употребува во комбинација со млеко, сок, чај, како додаток во разни печива, десерти, месни производи и сосови

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS