Таан од интегрален сусам (360гр.)

Таан од интегрален сусам (360гр.)

159 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 2800002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Таанот од интегрален сусам е 100 % природен производ подготвен според традиционален рецепт, без додаток на масло и адитиви. Има одлична хранлива и енергетка вредност. Со својата богата содржина на витамини и минерали помага во нормализирање на крвниот притисок, намалување на холестеролот и при бронхијални заболувања.

Состав: 100 % интегрален – нелупен сусам, без конзерванси и адитиви.

Калориска вредност: 100гр. содржат 562 ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS