Растителен какao крем со фруктоза (230гр.)

Растителен какao крем со фруктоза (230гр.)

99 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 2700007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Растителениот какао крем со фруктоза претставува вкусен, сладок десерт направен со фруктоза. Вегетаријанскиот какао крем е одличен фил за палачинки и прелив за торти и колачи. Состав: фруктоза, соин протеин, растителни масти, соино млеко во прав, какао во прав, лецитин, ванилa.

Калориска вредност: 100г содржат 603 ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2018. UKION SHOPS