Цветен прав - полен (125гр.)

Цветен прав - полен (125гр.)

243 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 2800005
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Цветниот прав претставува 100% природен био енергетик за регенерација и ревитализација на организмот.

Тој е избалансирана храна богата со хранливи материи и има идеална комбинација на витамини (А, Б, Ц Е, Д), 27 минерали (калиум, калциум, манган, железо...), протеини со сите аминокиселини и ензими- кои се се потврда за лековитоста на овој дар од природата. Претставува одлично дополнување во исхраната на деца, бремени жени и доилки.

Се раствара во мед, овошен сок или млеко, наутро пред јадење или навечер пред спиење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS