Зелена глина за надворешна употреба (500гр.)

Зелена глина за надворешна употреба (500гр.)

188 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 2800014
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Зелената глина се истакнува како најефикасна меѓу многуте типови глина кои постојат. Таа е најценетото природно козметичко средство со извонредно регенеративно и ревитализирачко дејство врз кожата.

Благодарение на високата концентрација на минерали и олигоелементи, зелената глина помага во лекување на голем спектар кожни заболувања како акни, мозолки, чирови, рани и исекотини. Може да ја користите и како природен антирид (средство против брчки), за освежување, прочистување, дезинфекција и дезодорирање на кожата.

Глината за надворешна употреба на Виталиа е единствена на пазарот. Пробајте ја и уверете се во нејзините делоторни својства!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS