Диет џем со фруктоза

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диет џем од праска (370гр.)
Диет екстра џем од праска е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува ..
89 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Диет џем од слива (370гр.)
Диет екстра џем од модри сливи е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потек..
85 ден.
без ДДВ: 81 ден.
Диет џем од кајсија (370гр.)
Диет екстра џем од кaјсија е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Диет џем од капина (370гр.)
Диет екстра џем од капина е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува ..
113 ден.
без ДДВ: 108 ден.
Диет џем од јагода (370гр.)
Диет екстра џем од јагода е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува ..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2018. UKION SHOPS