Соини трошки, топчиња, шницли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Соини шницли (200гр.)
Соини шницли - Најдобар природен извор на билни протеини. Изобилуваат со витамини, минерали, изоф..
39 ден.
без ДДВ: 37 ден.
Соини топчиња (200гр.)
Соини топчиња - Најдобар природен извор на билни протеини. Изобилуваат со витамини, минерали, изо..
35 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Соини трошки (300гр.)
Соини трошки - Најдобар природен извор на билни протеини. Изобилуваат со витамини, минерали, изоф..
42 ден.
без ДДВ: 40 ден.
Соини трошки (150гр.)
Соини трошки - Најдобар природен извор на билни протеини. Изобилуваат со витамини, минерали, изоф..
23 ден.
без ДДВ: 22 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2018. UKION SHOPS