Функционални чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тахебо чај (50гр.)
Чајот ТАХЕБО е еден од прекрасните дарови на природата кој потекнува од Јужна Америка и се добива..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Slim & fit (50гр.)
Најдобар партнер во секој диета е Слим & Фит чајот, кој претставува одлина комбинација на растит..
81 ден.
без ДДВ: 77 ден.
Имуновит чај (50гр.)
Бидете спремни за битката со грипот и настинката. Обратете се на традиционалната медицина и крали..
81 ден.
без ДДВ: 77 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS