Овошни чаеви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Чај од Аронија со 50% органска аронија (100гр.)
Чајот од Аронија со 50% органска аронија е единствен чај од аронија на пазарот со 50% органска ар..
74 ден.
без ДДВ: 70 ден.
Чај од брусница со 60% брусница (100гр.)
Виталиа чајот од брусница содржи 60% брусница и претставува природна мешавина од брусница, цвет о..
71 ден.
без ДДВ: 68 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS