Мусли Јаткасто Овошје и Семиња (250гр)

Мусли Јаткасто Овошје и Семиња (250гр)

55 ден.
Шифра на производ: 1050070
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

МУСЛИ ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ
- со сирови јатки

  • Снегулки од цело зрно
  • 17%  сирово јаткасто овошје
  • 15% сирови семиња
  • Извор на протеини
  • Големо количество на растителни влакна
  • Погоден за Вегани
  • Без вештачки бои и ароми

Калориска вредност: 100г содржат 465kcal

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS