Мусли Шумско Овошје (250гр)

Мусли Шумско Овошје (250гр)

55 ден.
Шифра на производ: 1050068
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

МУСЛИ ШУМСКО ОВОШЈЕ

  • 80%  целозрнести житарици
  • Содржи лиофилизирано незасладено овошје
  • Големо количество на диетални влакна
  • Не содржи вештачки бои и ароми
  • Погоден за Лакто - вегетаријанци
  • Уникатен вкус на шумски плодови

Калориска вредност: 100г содржат 417kcal

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS