Мусли Тропско Овошје (250гр)

Мусли Тропско Овошје (250гр)

55 ден.
Шифра на производ: 1050067
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ЕГЗОТИК МУСЛИ
- со сирови кокосови листови

  • Содржат 2 вида целозрнести снегулки
  • 35% овошје
  • Со сирови кокосови листови
  • Големо количество растителни влакнаПогоден за Вегани
  • Без вештачки бои и ароми

Калориска вредност: 100г содржат 360kcal

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS