Новогодишно 2018 пакетче

Новогодишно 2018 пакетче

235 ден.
Шифра на производ: 2755006
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Новогодишно 2018 пакетче

Производи вклучени:

 • Кранчи мусли со банана и чоколадо 375гр.
 • Go nutri мусли бар со јагода и бел крем 25гр.
 • Go nutri мусли бар со брусница и бел крем 25гр.
 • Go nutri мусли бар со капина и бел крем 25гр.
 • Go nutri овесна каша со малина 55гр.
 • PingVi крцкава житна плочка со прелив од бело чоколадо 20гр.
 • PingVi крцкава житна плочка со прелив од млечно чоколадо 20гр.
 • Оризови галети со бел крем 35гр.
 • Biters 2 Go со ванила и темно чоколадо 12гр.
 • Biters 2 Go со кокос и темно чоколадо 12гр.
 •  Biters2go мини житна плочка со ананас прелиена бело чоколадо и стевиа засладувач 14гр.
 • Biters2go мини житна плочка со сушено овошје и јаткасто овошје 14гр.
 • Гратис сложувалка

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

 • (02) 32 17 177
 • (02) 32 17 176
 • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2018. UKION SHOPS