Арганово масло

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Арганово и Макадамија масло органско (50 мл.)
Арган Макадамија маслото е најдобрата комбинација за заштита и обновување на вашата оштетена и су..
364 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Арганово и кокосово масло органско (50 мл.)
Арган Кокос маслото е најдобрата комбинација што може да и ја подарите на вашата чувствителна и с..
364 ден.
без ДДВ: 347 ден.
Арганово масло органско (50 мл.)
Аргановото масло потекнува од Мароко, а се добива од оревот на дрвото Арган. Ова таканаречено теч..
364 ден.
без ДДВ: 347 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2018. UKION SHOPS